W ramach Polskiej Platformy Tańca 2019 Instytut Muzyki i Tańca zaprasza do udziału w warsztacie, podczas którego uczestnicy dowiedzą się, jak budować swój zawodowy wizerunek.

Do udziału zaproszeni są tancerze, performerzy i wszystkie osoby zajmujące się tańcem, które chcą zobaczyć różnorodność swoich talentów i zwiększyć umiejętność ich prezentowania. W trakcie spotkania uczestnicy nauczą się, jak odkrywać i nazywać swoje umiejętności oraz w jaki sposób mówić o swoich kompetencjach. Organizatorzy stworzą okazję, podczas której każdy z nich będzie mógł uzyskać informację zwrotną na temat tego, jak jest postrzegany.

Spotkanie poprowadzi Ewa Warchoł, doradca zawodowy, coach, która współpracuje z Instytutem Muzyki i Tańca przy Programie przekwalifikowania zawodowego tancerzy.

Warsztat odbędzie 5 września w godz. 13.00-15.00, we foyer Opery Bałtyckiej.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie zgłoszenia zawierającego imię, nazwisko na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Możliwość udziału w warsztacie zostanie potwierdzona mailowo do 28 sierpnia. Jeśli będą wolne miejsca, na warsztat przyjęte zostaną również osoby, które się nie zapisały – o ile przyjdą przed jego rozpoczęciem.

W trakcie PPT 2019 zaplanowano też (New) Work in Progress – zawodowy speed dating. W ramach spotkania odbędą się kilkunastominutowe rozmowy z tancerkami i tancerzami po procesie przekwalifikowania zawodowego, którzy z sukcesem realizują się w nowej pracy, a także konsultacje z koordynatorkami programu. Gwarantowana wymiana doświadczeń i kontaktów, możliwość rozwoju pasji zawodowych i nowych inicjatyw.

Do udziału w spotkaniu organizatorzy zapraszają tancerzy, choreografów, performerów – wszystkich zainteresowanych inwestycją w swoją zawodową przyszłość. Wstęp wolny, nie obowiązują zapisy.

Wydarzenie zaplanowano na 7 września, w sobotę, w godzinach 11.00-12.00 w kawiarni Europejskiego Centrum Solidarności.

Organizatorem Polskiej Platformy Tańca jest Instytut Muzyki i Tańca. Współorganizatorami są Fundacja Polka dot oraz Stowarzyszenie Teatr Dada von Bzdülöw. Głównym partnerem wydarzenia jest Instytut Adama Mickiewicza. 

Więcej informacji na stronie: www.polskaplatformatanca.pl

newsletter
© Narodowy Instytut Muzyki i Tańca
Zdjęcia, teksty i filmy prezentowane na tej stronie są objęte prawami autorskimi
i nie mogą być wykorzystywane w całości lub części bez zgody NIMiT.
Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.