22 marca 2018 w siedzibie Instytutu Muzyki i Tańca odbyło się posiedzenie komisji stypendialnej dotyczące wniosków złożonych do Programu w pierwszym naborze w 2018 r.

Skład komisji stypendialnej:

Bożena Kociołkowska– ekspert zewnętrzny

Ewa Wycichowska – ekspert zewnętrzny

Aleksandra Dziurosz – Instytut Muzyki i Tańca

Z ramienia Instytutu Muzyki i Tańca podczas posiedzenia komisji stypendialnej, obecne były również: Marta Michalak (kierownik projektów ds. tańca) oraz Anna Čemeljić (protokolantka). Osoby te uczestniczyły w spotkaniu bez prawa głosu.

Wpłynęło 5 wniosków o przyznanie stypendium. Wszystkie złożone projekty spełniały wymagania formalne i zostały dopuszczone do drugiego etapu – oceny merytorycznej.

Cztery wnioski zyskały pozytywną opinię komisji stypendialnej, a jeden z wnioskodawców został poproszony o przedstawienie dodatkowych wyjaśnień, dotyczących wybranej ścieżki przekwalifikowania. Po analizie dodatkowych informacji przedstawionych przez wnioskodawcę, członkowie Komisji wyrazili zgodę na dofinansowanie realizacji piątego planu przekwalifikowania zawodowego. 

Przyznane zostały stypendia na przekwalifikowanie w następujących dziedzinach: specjalista ds. refleksologii, biomasażu i terapii naturalnej; fryzjer/barber; fryzjer/stylista fryzur; pilot zawodowy/ pilot linii lotniczych; kierowca pojazdów kategorii C+E i D uprawniony do przewozu materiałów niebezpiecznych i wybuchowych.

newsletter
© Narodowy Instytut Muzyki i Tańca
Zdjęcia, teksty i filmy prezentowane na tej stronie są objęte prawami autorskimi
i nie mogą być wykorzystywane w całości lub części bez zgody NIMiT.
Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.