Na każdym etapie kariery scenicznej (również na jej początku oraz po jej zakończeniu) mogą się Państwo umówić na indywidualne bezpłatne konsultacje z doradcą zawodowym lub psychologiem.

 

Konsultacje są bezpłatne, poufne i do niczego nie zobowiązują. Terminy indywidualnych spotkań dostosowane są do trybu pracy tancerzy. Doradcy mogą dojechać na konsultacje do dowolnego miasta w Polsce pod warunkiem, że na dany dzień zbierze się minimum 4-osobowa grupa chętnych.

 

Indywidualne konsultacje obejmują:

  • doradztwo i diagnozę zawodową związaną z planowaniem drugiej kariery zawodowej,
  • wsparcie w stworzeniu indywidualnego planu przekwalifikowania,
  • pomoc w przygotowaniu wniosku stypendialnego,
  • konsultacje z poruszania się po rynku pracy, docierania do pracodawców, czytania ogłoszeń rekrutacyjnych,
  • pomoc w napisaniu dokumentów aplikacyjnych (CV i list motywacyjny),
  • przygotowanie do rozmowy rekrutacyjnej

 

Informację o doradcach, z którymi współpracujemy, znajdą Państwo tutaj: zespół

 

Możliwe są także indywidualne spotkania z psychologiem, który wspiera tancerzy w procesie zmiany. Informację o psychologu, z którym współpracujemy, znajdą Państwo tutaj: zespół

 

Aby umówić się z doradcą zawodowym lub psychologiem, najlepiej skontaktować się z Moniką Kaszewską pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Tancerze na każdym etapie kariery scenicznej mogą również wziąć udział w warsztatach. Więcej informacji w zakładce warsztaty

newsletter
© Narodowy Instytut Muzyki i Tańca
Zdjęcia, teksty i filmy prezentowane na tej stronie są objęte prawami autorskimi
i nie mogą być wykorzystywane w całości lub części bez zgody NIMiT.
Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.