fot. Ewa Krasucka

 

Monika Kaszewska

koordynatorka

Tancerka, pedagog, choreograf. Absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej im. Romana Turczynowicza w Warszawie oraz Pedagogiki Baletowej na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Uzyskała tytuł menadżera kultury na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Odpowiada na pytania i wątpliwości, koordynuje spotkania tancerzy z doradcami i psychologiem.

 


Anna Čemeljić

koordynatorka wniosków stypendialnych

Antropolog kultury z wykształcenia, z zamiłowaniem tańczy tańce tradycyjne. Od wielu lat koordynuje i rozlicza projekty. Wspiera w przygotowaniu  formularzy aplikacyjnych do programu stypendialnego, w szczególności ich części finansowej.

 


Dobrosława Choryńska-Chudy

doradczyni zawodowa

Doradca zawodowy i trener z zakresu aktywizacji zawodowej i rynku pracy, wspiera przy planowaniu rozwoju zawodowego, reorientacji zawodowej oraz wyborze ścieżki edukacyjnej. Doradza i analizuje predyspozycje i potencjał zawodowy w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Licencjonowany trener programu „Spadochron” dla osób planujących karierę, zmieniających zawód i szukających pracy. Ma ponad 10-letnie doświadczenie doradcy personalnego w HR w zakresie m.in. ścieżek rozwoju, rekrutacji oraz assessor w projektach Assessment i Development Centre (Centrum Oceny i Rozwoju). Prywatnie pasjonatka tańca towarzyskiego i tanga argentyńskiego.

 


Marta Michalak

Od powstania Instytutu zaangażowana w działania na rzecz powstania programu przekwalifikowania zawodowego tancerzy, brała bezpośredni udział w jego tworzeniu i budowaniu zespołu programu, którego działania koordynowała w latach 2015-2018.

 

kontakt

newsletter
© Narodowy Instytut Muzyki i Tańca
Zdjęcia, teksty i filmy prezentowane na tej stronie są objęte prawami autorskimi
i nie mogą być wykorzystywane w całości lub części bez zgody NIMiT.
Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.