23 marca 2020 odbyło się zdalne posiedzenie komisji stypendialnej dotyczące wniosków, złożonych do Programu Przekwalifikowania Zawodowego Tancerzy, w pierwszym naborze 2020 r.

Skład komisji stypendialnej:

Anna Majer – ekspert zewnętrzny
Grzegorz Chełmecki– ekspert zewnętrzny
Joanna Sibilska – ekspert zewnętrzny

Z ramienia Instytutu Muzyki i Tańca w posiedzeniu komisji stypendialnej, uczestniczyły  również Monika Kaszewska (koordynatorka programu) oraz Anna Čemeljić (koordynatorka wniosków stypendialnych), które uczestniczyły w spotkaniu bez prawa głosu.

Wpłynęło 5 wniosków o przyznanie stypendium. Wnioski spełniały wymagania formalne i zostały dopuszczone do drugiego etapu – oceny merytorycznej. Wszystkie wnioski uzyskały pozytywną opinię komisji. Przyznane zostały stypendia na przekwalifikowanie w następujących dziedzinach:

fizjoterapeuta i trener jogi
pośrednik w obrocie nieruchomościami
prawnik, grafolog, biegły sądowy ds. pismoznawstwa
rolnik ekologiczny
kierowca zawodowy.

newsletter
© Narodowy Instytut Muzyki i Tańca
Zdjęcia, teksty i filmy prezentowane na tej stronie są objęte prawami autorskimi
i nie mogą być wykorzystywane w całości lub części bez zgody NIMiT.
Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.