18 września 2019 w siedzibie Instytutu Muzyki i Tańca odbyło się posiedzenie komisji stypendialnej dotyczące wniosków, złożonych do Programu Przekwalifikowania Zawodowego Tancerzy, w trzecim naborze 2019 r.

Skład komisji stypendialnej:

Anna Majer – ekspert zewnętrzny

Grzegorz Chełmecki– ekspert zewnętrzny

Joanna Sibilska – ekspert zewnętrzny

Z ramienia Instytutu Muzyki i Tańca podczas posiedzenia komisji stypendialnej, obecna była również Monika Kaszewska (koordynatorka programu) oraz AnnaČemeljić (koordynatorka wniosków stypendialnych), które uczestniczyły w spotkaniu bez prawa głosu.
Wpłynęło 10 wniosków o przyznanie stypendium. Wnioski spełniały wymagania formalne i zostały dopuszczone do drugiego etapu – oceny merytorycznej. Wszystkie wnioski uzyskały pozytywną opinię komisji. Do jednego wniosku komisja zgłosiła dodatkowe uwagi.
Przyznane zostały stypendia na przekwalifikowanie w następujących dziedzinach: kosmetyczka ; technik dentystyczny; barber; arteterapeuta, inruktor stretchingu i pilatesu; psychodietetyk; naturopata i bioenergoterspeuta, terapeuta tańcem i ruchem; historyk (działalność dydaktyczno naukowa); technik hotelarstwa/recepcjonista; instruktor fitness, nordic walking i gimnastyki korekcyjnej; trener personalny i wizażystka; instruktor fitness (pilates, trening funkcjonalny, joga, stretching).

newsletter
© Narodowy Instytut Muzyki i Tańca
Zdjęcia, teksty i filmy prezentowane na tej stronie są objęte prawami autorskimi
i nie mogą być wykorzystywane w całości lub części bez zgody NIMiT.
Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.