25 września 2018 w siedzibie Instytutu Muzyki i Tańca odbyło się posiedzenie komisji stypendialnej dotyczące wniosków złożonych do Programu w drugim naborze w 2018 r.

Skład komisji stypendialnej:

Anna Majer- ekspert zewnętrzny

Grzegorz Chełmecki – ekspert zewnętrzny

Wacław Gaworczyk – ekspert zewnętrzny

Z ramienia Instytutu Muzyki i Tańca podczas posiedzenia komisji stypendialnej, obecne były również: Monika Kaszewska (koordynatorka programu) oraz Anna Čemeljić (koordynatorka wniosków stypendialnych). Osoby te uczestniczyły w spotkaniu bez prawa głosu.

Wpłynęło 9 wniosków o przyznanie stypendium. Wszystkie złożone projekty spełniały wymagania formalne i zostały dopuszczone do drugiego etapu – oceny merytorycznej. Zgłoszone wnioski zostały pozytywnie rozpatrzone i skierowane do realizacji.

Przyznane zostały stypendia na przekwalifikowanie w następujących dziedzinach: fotograf/realizator krótkich form wideo, specjalista ds.personalnych, konsultant IT z językiem francuskim, trener personalny/specjalista od spraw żywienia w sporcie, nauczyciel baletu, akustyk/realizator dźwięku, menadżer zarządzający instytucją kultury, masażysta/dietetyk, programista IT.

 

 

 
newsletter
© Narodowy Instytut Muzyki i Tańca
Zdjęcia, teksty i filmy prezentowane na tej stronie są objęte prawami autorskimi
i nie mogą być wykorzystywane w całości lub części bez zgody NIMiT.
Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.