Serdecznie zapraszamy na bezpłatny, otwarty webinar dla tancerzy zawodowych „Stypendia i granty, czyli wsparcie finansowe dla artystów tancerzy”. Webinar poprowadzą doradczynie zawodowe na stałe związane z Programem przekwalifikowania zawodowego tancerzy.

 

Podczas webinaru dowiesz się:
 
  • jakie są terminy najbliższych naborów wniosków stypendialnych i grantowych w Programie przekwalifikowania zawodowego tancerzy;
  • jakie są warunki otrzymania stypendium na zdobycie nowego zawodu;
  • jakie są warunki otrzymania grantu na pokrycie kosztów kursów oraz szkoleń rozwijających pozataneczne kompetencje.
Podczas webinaru oraz po jego zakończeniu będzie czas, by zadać pytania doradczyni zawodowej i umówić się na konsultację indywidualną.
 
Terminy webinarów:
 
  • 12 maja (piątek), w godzinach 18-19.30 – Dobrosława Choryńska-Chudy
  • 05 czerwca (poniedziałek), w godzinach 11.00-12.30 – Ewa Warchoł

05 CZERWCA - LINK DO WEBINARU


Dobrosława Choryńska-Chudy

 
Doradczyni zawodowa i trenerka z zakresu aktywizacji zawodowej i rynku pracy. Wspiera przy planowaniu rozwoju zawodowego, reorientacji zawodowej oraz wyborze ścieżki edukacyjnej. Doradza i analizuje predyspozycje i potencjał zawodowy w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej.
 
Licencjonowana trenerka programu „Spadochron” dla osób planujących karierę, zmieniających zawód i szukających pracy. Ma ponad 10-letnie doświadczenie doradcy personalnego w HR w zakresie m.in. ścieżek rozwoju, rekrutacji oraz assessor w projektach Assessment i Development Centre (Centrum Oceny i Rozwoju). Prywatnie pasjonatka tańca towarzyskiego i tanga argentyńskiego.
 
Ewa Warchoł
 
Doradczyni zawodowa, coach, psychotraumatolożka, trenerka. Certyfikowana konsultantka narzędzi diagnostycznych (MBTI, Insight/DISC, Kompas Kariery), licencjonowana trenerka międzynarodowego programu „Spadochron” przygotowującego do podjęcia lub zmiany pracy.
 
Od 5 lat prowadzi zajęcia z doradztwa zawodowego na uczelniach wyższych w Gdańsku i Warszawie. Posiada praktyczną i teoretyczną znajomość mechanizmów rynku pracy, w tym na podstawie blisko 25-letniego doświadczenia pracy w różnych branżach jako ekspert ds. rozwoju pracowników i rekruter. Realizuje kompleksowe programy outplacementowe we współpracy z międzynarodowymi liderami w tej branży. Od 2008 roku specjalizuje się w pracy z osobami w zmianie, w tym dokonującymi wyborów edukacyjno-zadowowych.
 
Prywatnie fascynuje się muzyką i tańcem dawnym. Przez 17 lat tańczyła w amatorskich zespołach tańca dawnego Pawanilia w Polsce i Pastime w UK. Uczestniczyła w kursach tańca prowadzonych między innymi przez: Barbarę Sparti, Lieven’a Baert’a, Brunę Gondoni, Dorothée Wortelboer, Jane Gingell.
 
Więcej informacji:
 
newsletter
© Narodowy Instytut Muzyki i Tańca
Zdjęcia, teksty i filmy prezentowane na tej stronie są objęte prawami autorskimi
i nie mogą być wykorzystywane w całości lub części bez zgody NIMiT.
Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.