W ramach Programu przyznawane są stypendia na realizację indywidualnych projektów przekwalifikowania zawodowego, przygotowanych we współpracy z doradcą zawodowym (pokrycie kosztów studiów/kursów/warsztatów/staży i praktyk; dojazdu i noclegu; kosztów ubezpieczenia zdrowotnego oraz utrzymania).

Wysokość stypendium wynosi maksymalnie 40.000 zł na realizację całego indywidualnego projektu z zakresu przekwalifikowania zawodowego, rozłożonego:

  • maksymalnie na okres od 1 kwietnia 2018 do 30 listopada 2021, minimalnie przez 3 kolejne miesiące (w 1 naborze wniosków)
  • maksymalnie na okres od 1 października 2018 do 30 maja 2022, minimalnie przez 3 kolejne miesiące (w 2 naborze wniosków)

W wypadku projektów z zakresu przekwalifikowania zawodowego realizowanych w trybie wieloletnim dofinansowanie na 2., 3., 4. i 5. rok przyznawane jest w formie promesy.

 

Warunkiem otrzymania stypendium jest przygotowanie indywidualnego planu przekwalifikowania zawodowego we współpracy z zespołem programu. Żeby umówić się na konsultacje z koordynatorem programu lub doradcą zawodowym, prosimy kontaktować się z koordynatorką Moniką Kaszewską pod numerem telefon 22 829 20 05 lub adresem mailowym Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

W III edycji Programu planowane są 2 nabory wniosków:

  • I nabór: do 15 marca 2018;
  • II nabór: do 15 września 2018.

 

Więcej informacji w zakładce pytania i odpowiedzi
Formularze stypendialne dostępne w zakładce dokumenty do pobrania

newsletter
© Instytut Muzyki i Tańca
Zdjęcia, teksty i filmy prezentowane na tej stronie są objęte prawami autorskimi
i nie mogą być wykorzystywane w całości lub części bez zgody IMiT.
Ta strona wykorzystuje do swojego działania pliki Cookies. Możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki. Blokada może spowodować niepoprawne działanie strony lub brak dostępu do niektórych jej funkcji. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.